CPM Analytics
cpm-1.jpg

CPM Master ile Qlik Sense’in birlikteliğinden doğan CPM Analytics, bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarıma sahip olup kullanıcıların CPM Master üzerinde bulunan veriler üzerinde gözden kaçmış olabilecek veya gizli kalmış noktaları görmelerini sağlar.

Çok cazip koşullarla CPM Analytics’e sahip olacak olan CPM Master kullanıcıları, Master’ın gelişmiş raporlama araçlarının yanısıra CPM Analytics ile işletmelerindeki İş Zekası kültürünü bir adım daha ileri götürerek sektördeki farklılıklarını bir kez daha göstereceklerdir.

Kör Noktalar Olmadan Uçtan Uca Veri Analizi Platformu

En büyük veriler üzerinden bile çok hızlı hesaplamalar yapabilen, analizleri ekip üyeleriyle paylaşarak işbirliğine imkân veren Qlik Sense artık CPM ERP ile entegre çalışıyor. Bütün bunları klasik platformlara göre 4-5 kat daha hızlı geliştirerek kurum kullanımına sunuyor.

Bu sayede kurumlar, veri içinde gezinerek ve her tıklamada yeni sorular sorarak işlerinin durumunu, almaları gereken aksiyonları ve bunların parametrelerini şekillendirebilir. Ayrıca bu bilgileri en uçtaki birimlerine dek ulaştırabilir, mobil ekiplerine sunabilirler.

  • Birlikte Daha İyi Kararlar Verin

  • Verilerinizle Düşünülemez Olanı Yapın

  • Veri Okur Yazarlığını Herkes İçin Destekleyin

  • Kaossuz Bir Analiz Kültürünü Kuruluşunuza Getirin

qlik.jpg

Sınırsız Etkileşimli Analiz

Basitçe Daha Akıllı Analitik

Herhangi Bir Cihazda Oluşturun ve Keşfedin